Kim jestem

Witajcie!

Jestem artystką, instruktorką warsztatów artystycznych, tłumaczką i projektantką graficzną. Kobietą pełną pasji i mamą. Od pięciu lat towarzyszę mojej Córce w odkrywaniu świata i wyrażaniu siebie. Chcę dzielić się tym, co jest mi bliskie.

Blog Dzika Jabłoń to osobiste zapiski z zabaw z Córką, życia ze sztuką na co dzień i zaskakującej na każdym kroku przygody macierzyństwa. To przyglądanie się małym, zwykłym rzeczom, które są ze mną i pomagają przetrwać zawieruchy. To inspiracje i pomysły na rozwijanie twórczej postawy szczęśliwego dziecka. To wspaniałe powroty do własnego dzieciństwa, smakowanie od nowa chwil, które skurczyły się i zblakły w pamięci. Dzika Jabłoń to przestrzeń w każdym z nas, gdzie spotyka się kreacja i ekspresja 🙂

Będę szczęśliwa, jeśli znajdziecie na moim blogu coś dla siebie, sięgniecie po inspiracje, zostawicie komentarz. Zapraszam do spotkania!

Justyna Wencel
Dzika Jabłoń Pracownia Kreatywnego Wyrażania
pracownia@dzikajablon.pl
www.dzikajablon.pl

Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na stronie są mojego autorstwa (jeśli nie zaznaczono inaczej) i nie mogą być wykorzystywane bez mojej zgody na żadnym polu eksploatacji. Nie zgadzam się na wykorzystanie wymyślonych postaci oraz ich nazw własnych (Ust. z dn. 4.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Follow my blog with Bloglovin

3 thoughts on “Kim jestem

Dodaj komentarz