Twórcza Strona Mocy – wyzwanie kreatywne online

wyzwanie-tsm

Idzie wiosna. Mam coś dla Was, drogie kobiety, w prezencie na wiosenny rozruch 🙂

*****Bezpłatne 17-dniowe wyzwanie online***** 
JAK UWOLNIĆ SWOJĄ MOC TWÓRCZĄ,
KORZYSTAĆ Z NIEJ OBFICIE W CODZIENNYM ŻYCIU
I DBAĆ O NIĄ BEZ MĘKI

Zaczynamy 21 marca, czyli symbolicznie pierwszego dnia wiosny. Wyzwanie nic nie kosztuje, ale ile z niego weźmiecie dla siebie, zależy w zupełności od Was. Zaangażowanie jest mile widziane, a nawet konieczne, jeśli liczycie na efekty. Wystarczy zapisać się na wyzwanie tutaj w załączonym linku: http://www.tworcza-strona-mocy3.ontrapages.com. Na obecną chwilę po zapisie lądujecie na stronie, gdzie podajecie swoje imię i adres e-mail, wciskacie „zapisuję się”, dostajecie podziękowanie i… tyle.

Czekamy do wiosny. A 21 marca leci do Waszych skrzynek pierwszy mail ode mnie z materiałami 🙂

17 dni, 17 zadań kreatywnych i nie tylko, a wszystko po to, by łatwiej Wam było zadbać o twórczą część siebie, na której rozwijanie zwykle nie mamy czasu na co dzień. Podzielę się z Wami konkretnymi sposobami na żywy kontakt z dziką, twórczą naturą, inspiracjami do bycia uważną bez większego wysiłku i pomysłami na regularną praktykę bez nakładów czasu. Rozwibrowanie i podłączenie się do tej niezwykle ważnej, życiodajnej mocy, która drzemie w każdej z nas, jest niezbędne, jeśli pragniemy żyć pełnią życia, stawać się odważne, żegnać się z wewnętrznym krytykiem i lękami tkwiącymi w nas od lat, budować głębsze relacje z ludźmi, mieć więcej lekkości, spontaniczności i równowagi. Twórcza energia zasila wszystkie obszary naszego życia, warto więc zająć się nią z troską i sercem. I sięgać w życiu po więcej z poziomu miłości i akceptacji tego, co do nas przychodzi.

Będziemy spotykać się w tajnej grupie na FB Twórcza strona mocy, bezpiecznej przestrzeni do dzielenia się własnymi odkryciami, do której nie ma wstępu nikt spoza programu.

Na koniec moja wielka prośba. Dzielcie się tym zaproszeniem z innymi kobietami, które chcą odważnie mówić światu „Teraz JA!” Więcej twórczych kobiet to więcej energii, pokoju, dążenia do równowagi, kontaktu z przyrodą, życia!!!

Podzielcie się w komentarzach jak Wam się podoba pomysł i kto się zapisuje. Mogę zdradzić, że w ciągu trzech dni zapisało się już ponad 200 kobiet :)))))

Zapraszam 🙂

Justyna Wencel

Dodaj komentarz